Cēsīs krāšņi aizvadīts pirmais 'Spīdolas salidojums'


11. maijā Cēsu Pils parkā noritēja pirmais veselības prakšu un seno zināšanu festivāls "Spīdolas salidojums", kurā piedalījās arī "Orākuls.lv" ar savu semināru telti. Apmeklētāju skaits pēc provizoriskiem aprēķiniem pārsniedza divus tūkstošus, un daudzi no viņiem noklausījās arī kādu no piecām "Orākuls.lv" lekcijām.

Kopumā festivālā piedalījās vairāk nekā 100 ezoterisku prakšu, alternatīvo terapiju un tautas tradīciju meistari, un ikvienam bija iespēja padomāt par savas veselības un veseluma uzturēšanu, kā arī par to, no kurienes nāk mūsu saknes. Tieši šo sakņu un kopības sajūtu visspilgtāk pauda Ūsiņa ugunsrituāls festivāla noslēgumā, kurā piedalījās necerēti liels dalībnieku un viesu pulks.

Salidojuma apmeklētāji akcentēja harmonisko un mīļuma caurstrāvoto pasākuma atmosfēru, kā arī bagātīgās iespējas papildināt zināšanas un sastapt līdzīgi domājošos.

Mazs gabaliņš no festivāla noskaņas un sajūtām – fotoreportāžā un videofragmentiņā no ugunsrituāla senajā vendu apmetnes vietā Riekstu kalnā.

Reportāžu skati šeit: https://www.delfi.lv/orakuls/biblioteka/51080535_cesis-krasni-aizvadits-pirmais-spidolas-salidojums

 

 .