Lūk, ko par pērno SPĪDOLAS SALIDOJUMU teica apmeklētāji un dalībnieki:

Uno Lācis Paldies par brīnišķīgo Spīdolas salidojuma radīšanu :) Paldies arī visiem pārējiem salidojuma un sevišķi rituāla dalībniekiem. Kopīgi mums izdevās, ko labu Cēsīm, pilskalnam un visai Latvijai izdarīt... Gaismu jums visiem :)

Inara Krumina Gaismas, miera, harmonijas svētki! Tik mierpilnu gaisotni radīt – tas ir liels darbs. Te nu skaidrs, ka Gaismas pasaule atbalstīja visu organizatoru grupu. Pozitīvs no apmeklētajiem un mums dalībniekiem. Paldies saku visiem!

Anna Ashurkova Paldies par lielisko pasākuma organizāciju. Izcila komanda!

Evija Saminska Paldies par drosmi un apņemšanos radīt jaudīgu festivālu! Paldies visiem, kas piedalījās! Cēsis ievibrētas un lai turpina vibrēt!

Līga Monahova Paldies, paldies. Fantastiska enerģija!

Dárta Térauds Paldies! Bija tiešām burvīgi!

Leida Tīlika Bija lieliski... Un viss bija pareizi... arī telts vietas izvēle, jo sarunas bija dziļas... personīgās stīgas aizskarošas. Arī norises vieta lieliska – sajūtu, enerģētikas un pieejamības ziņā. 
Cilvēku interese bija tik liela, ka citus Gaismas darbiniekus apstaigāt gan nesanāca laika... to nākamreiz. Slotu speciāli gatavoto šim notikumam – noliku uz skapja augšas – vēl noderēs, uz tikšanos nākamajā salidojumā! 

Guna Bundule Kas nāk no sirds, iet uz sirdi! Paldies komandai!

Linda Meškova Sirsnīgs paldies Aija Austruma un pārējai komandai, organizatoriskā puse bija lieliska, viss izplānots un sarūpēts. Patīkami pārsteidza apmeklētāji: bija sagatavojušies, uzdeva daudz jautājumu, nāca vienkārši iepazīties un aprunāties.

Modris Kalnciems Pateicos, Aija Austruma, Laura Grīnvalde un visiem, visiem, kuri organizēja, piedalījās, dalījās un uzņēma dažādās zinības. Pateicos tiem, kuri uzticējās arī man. Paldies, Cēsis, par piepildīto dienu!!! 

Anita Tamasauska Paldies! Visa bija gana. Ja būtu vēl plašāks klāsts, tad apmeklētājs pazustu tiiiiiik lielā enerģijā. Noderēja šis salidojums, ai, kā noderēja!
Organizatoriski patika izkliedētība, teksta materiāls pie visiem meistaru namiņiem, programma un plāns. PALDIES!!!

Anna Mellupe Vēlreiz milzu paldies rīkotājiem, apmeklētājiem un dalībniekiem! Mūsu ir daudz, ir tāda laba sajūta, ka viss notiek. Kāda kundze, viena no tām, kas nebaidījās masāžas par spīti vēsumam, teica, ka cilvēki esot izslāpuši pēc visa, kas notiek Spīdolā. Tas tikai nozīmē – mēs esam gatavi mosties atkal un atkal. Es gan pati visu festivālu kopumā izbaudīju tikai uz īsu brīdi, jo darba bija pilnas rokas, bet sajūtu dabūju. 

Ingūna Zeltiņa Paldies! Bija brīnišķīgi. Lai viss iesāktais turpinās nākotnē, un lai mūsu pulks tikai vairojas! 

Ivonda Freifalte Mīļš paldies visiem un ikvienam par lieliskās gaisotnes radīšanu! Pateicos Aijai Austrumai un komandai par ieinteresētību, atsaucību un organizētību visā pasākuma veidošanas un vadīšanas laikā!

Inta Santa Paldies neatlaidīgajai organizatoru komandai! Diena pagāja vienā elpā. Blakus esošā zvangu skanēšana iešūpoja tā, ka tik ap sešiem attapos, ka diena beigusies. Lai arī nebija burzmas, tomēr interesentu plūsma bija intensīva. Varētu teikt – šajā vietā un reizē kvalitāte pārspēja kvantitāti! Atvainojos tiem, kuri neizbaudīja lekciju par eneagrammu bērnībā. Ceru Cēsīs ar šo tēmu iegriezties citu reizi. Pievienojos sacītajam, ka nepietika laika iepazīt vēl nezināmos festivālu dalībniekus. Tas tik pamudinājums turpināt dalību šādos pasākumos! Lai Spīdola turpina būt!

Laura Šeine Siliņa Paldies par pasākumu! Noteikti atkārtot! Daudz labu emociju.

Maija Krafte Pasākums bija tiešām izdevies. Nebiju gaidījusi tik lielu cilvēku interesi. Viss laiks bija piepildīts un saturīgs. Ļoti patika, ka vienlaicīgi ar mūsu radošajām darbnīcām bija pasākumu vadītājs, kas ļāva apmeklētājiem labāk saorganizēties un izprast kas šeit notiek, kur, kad un kādēļ. Organizācija ļoti augstā līmenī. Par visu un visiem padomāts. Viss skaidrs un saprotams. Cilvēki sirsnīgi, vieta ļooooooti skaista un kā radīta šādam pasākumam. Cerams, varēsim sagaidīt arī nākamo un aiznākamos šāda veida pasākumus. 

Maija Kadiķe Prieks bija būt festivālā. Paldies Aija Austruma , Aijuci, par darbu un mūsu kopā pulcēšanu. Pateicība tavai brīnišķīgai komandai. Darba festivāla laikā bij daudz, bij vēlme vairāk parunāt ar kolēğiem, bet visam savs laiks. Tiekamies atkal! Lai spēks un Gaisma turēt Buru! 

Kristiāna Kalniņa Paldies no sirds šī fantastiskā pasākuma organizatoru komandai saku savā un Biodanza skolotāju asociācijas vārdā!
To, ka pasākums tiek radīts ar lielu mīlestību un rūpību varēja just jau kopš paša tā radīšanas pirmssākuma vēl ziemā, kad viss vēl bijasapņa stadijā! 
Realitāte patiešām izdevās! Nespēju iedomāties labāku vietu par Cēsu parka kalniem, lejām, pļaviņām, dīķi ar putniem un strūklaku utt.
Varbūt pavisam ideāli būtu, ja būtu bijis vairāk saules un siltuma, taču šis attīrošais, uzmundrinošais lietutiņš radīja vairāk patiesas klātesamības izjūtas - ja esi šeit, tad tāpēc, ka nevarēji nebūt!!  Joprojām jūtu tos siltos satikšanās brīžu starojumus, satiekoties ar daudzajām dvēseles māsām un brāļiem, kuri bija "salidojuši" uz šo īpašo Satikšanās vietu!
Un paldies visiem brīnišķīgajiem, dzīves kustībām atvērtajiem cilvēkiem, kas atnācāt uz biodejas īsnodarbībām! "Mums nav jāgaida kad pāries lietus, labāk iemācīties dejot lietū!" (lai gan, patiesībā, brīdī, kad sākās biodejas, lietus pārstāja līt!!) Uz tikšanos dzīvē! Ļoti gaidām nākamo Spīdolas salidojumu!

Martiņš Logins Lielais paldies par uzaicinajumu, iespēju padalīties un izbaudīt so skaisto, iedvesmojošo festivālu un spēcīgo uguns rituālu. No Sirds pateicos!

Jana Reke  Pasākums bija burvīgs, sirsnīgs, uzlādējošs un piepildīts. Ļoti, ļoti priecājos piedalīties, dalīties, tikties un atkal redzēties. Tik daudz mīļu un sirsnīgu kopā būšanu! Iedvesmojoši, aizraujoši un sirdi sildoši! Paldies, paldies un vēlreiz paldies!  

Diana Seglina Kad mostas Daba, mostas arī cilvēki! Vieta šim pasākumam fantastiska! 

Jānis Martinsons Es saprotu, ka šis pasākums tik viegli un raiti sākumā neritēja, un organizatoriem nācās pasvīst pārdzīvot kaudzi pozitīvu emociju un, protams, arī negatīvo. Teikšu tagadnes formā: viss izdodas ļoti labi, viss ir fantastiski. Šis ir mans pirmais solis ārpus tā saucamā skapja vai rāmīša, un viss ir lieliski. Visiem paldies par līdzi darbošanos un arī organizēšanos. Mēs dzīvojam fantastiskā zemē, un mēs visi esam lieliski.

Inga Ružicka paldies par uzaicinājumu un iespēju padalīties ar pieredzi ;-) 

Ilze Bušujeva No sirds uz sirdi Sajūtu bungas aizskanēja! Sirsnīgs paldies par iespēju piedalīties tik lieliskā pasākumā!

Inga Geduševa Apaļš, milzīgs un mīļš PALDIES! Kopā mēs to paveicām! Lai iedvesma, spēks un resursi nākošiem, tikpat radošiem un enerģētiski viegliem pasākumiem! Sirsnīgi pateicos visiem organizatoriem. Pasākums bija tik vērienīgs, jaudīgs un vienlaikus tik mierīgs un līdzsvarots.  Paldies!

Valda Upeniece Šim pasākumam ir dziļš zemteksts no Visuma!

Antra Abzalone Paldies par pasākumu ...lai netrūkst ideju ... 

Sanita Serženko Ļoti superīgs pasākums! Cerams, ka arī nākošgad būs turpinājums!

Kristīne Vallere Millllllllllllzīgs paldies, viss bija izcili. Kurā datumā nākošgad būs ? Man vienkārši plānotājā jāieraksta...

Lienīte Vītiņa-Zustrupa Paldies, viss noritēja brinišķīgi!! #pirtsraganas laimīgas!!

Numerologu biedrības pateicība: Neskatoties uz laika apstākļiem un citiem lielajiem pasākumiem, kas arī notika šajā pilsētā, mūsuprāt, salidojums bija ļoti izdevies.

Žanete Korde Apsveicu no visas sirds! Bija lieliski organizēts, labas atsauksmes no cilvēkiem, tikai pozitīvas emocijas. Paldies par iespēju. Lai aug un plešas!

Marta Kimonte Vēlējos izteikt pateicību par uzaicinājumu piedalīties festivāla. Viss bija ļoti jauki. Cilvēki arī atsaucīgi!

Hilariona: Mans personīgais un milzīgais paldies par Spīdolas festivālu!

Ilze Strēle: man patika, ka nebija saspiesti visi vienā čupā, bet smuki sadalīti pa parku un, ņemot vērā specifiku, "Mans tautastērps" tomēr labi padarbojās – ceram, ka iedvesmojām daudzus uz tautastērpu radīšanu.

Ilga Gavare Labrīt! Gribēju pateikt lielu un sirsnīgu paldies par iespēju piedalīties un būt daļai no visa šī maģiskā brīnuma! Zinu, kādas sajūtas ir pēc šādiem masu pasākumiem, kur pat baznīca pašās beigās uzskata par svarīgu izteikt savu viedokli, bet tas viss ir lemts tikai stiprajiem. lai enerģija komandai arī turpmāk radīt! 

Marika Slotina-Brante Cilvēki pēc kopdziedāšanas teica, ka superīgs pasākums izveidots, ka vajagot vēl! Lai Spīdolas salidojums aug plašumā!

Vilnis Lejnieks Bija vienkārši un labi. Cēsīs bija savādāk nekā citur. Kaut kā vieglāk, gaišāk. Varbūt laiks tāds, varbūt vieta, varbūt organizatori, varbūt mēs paši. Nav tik svarīgi. Bij labi. Un paldies par lielo ieguldīto laiku, darbu un enerģiju Spīdolas tapšanā! PALDIES! 

 .